Przejdź do głównej zawartości Przejdź do wyszukiwania

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro WIRTUALNE BIURO Nie płać za czynsz i media Zyskaj na czasie korzystając z outsourcingu biurowego Skorzystaj z reklamy Twojej firmy i zalet networkingu biznesowego

ZAKRES USŁUG:

  1. Świadczymy usługi wynajmu adresu wirtualnego biura do rejestracji w KRS.
  2. Odbieramy korespondencję.
  3. Przesyłamy korespondencję na wskazany adres mailowy lub/oraz pocztą na podany adres korespondencyjny – bez limitów skanowanych stron dokumentów.
  4. Zapewniamy dostęp do chmury, w której na bieżąco umieszczamy korespondencję – bez limitów.
  5. Informujemy o nadejściu korespondencji.
  6. Zamieszczamy na stronie internetowej FORKAS w usłudze „Wirtualne biuro” logo firmy wraz z krótkim opisem przedmiotu działalności Zleceniodawcy i adresem strony internetowej.

NETWORKING SPACE

Produkcja i sprzedaż maszyn obliczeniowych z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych. Działalność związana z oprogramowaniem i zarządzaniem urządzeniami informatycznymi, stronami internetowymi. Usługi w zakresie analizy danych BIG DATA.

Działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych oraz telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej.

Poland – U.S. Operations sp. z o.o. (znane jako PlusOps) to polsko-amerykańska spółka specjalizująca się we wspieraniu polskich firm w realizacji przetargów rządu USA oraz sił NATO w Polsce i na świecie. Działalność spółki obejmuje szeroki zakres usług, poczynając od analizy historycznych danych dla branży Klienta poprzez rejestrację w systemach zamówień publicznych NATO i rządu USA aż po pisanie ofert i pomoc w realizacji zamówień.

EnglishPolishSwedish