Przejdź do głównej zawartości Przejdź do wyszukiwania

O nas

forkas

Kim jesteśmy

Forkas PRO Accounting jest firmą działającą na terenie całej Polski, która powstała z myślą o podmiotach gospodarczych, chcących skorzystać z zalet outsourcingu w zakresie usług rachunkowych, podatkowych oraz kadrowo-płacowych.

Posiadamy własny departament IT, który zapewnia nowoczesne, profesjonalne i innowacyjne rozwiązania software’owe dostosowane do wymogów obowiązującego prawa podatkowego i bilansowego. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo prawne gwarantowane polisą ubezpieczeniową OC oraz kierujemy się zasadami etyki zawodu księgowego.

Proponujemy indywidualną, partnerską formę współpracy, dostosowując zakres usług do Państwa potrzeb i wymagań. Wiemy jak ważna jest terminowość i czas w rozwoju biznesu, dlatego dbamy, by mieli Państwo ciągły dostęp do bieżących danych oraz deklarujemy odbiór dokumentów we wskazanym miejscu. Przekazując nam kompetencje decyzyjne w zakresie sposobów realizacji zleconych zadań, będziecie Państwo mogli skoncentrować się na prowadzeniu i rozwijaniu swojej działalności. Pomożemy Państwu zrealizować cele strategiczne firmy i wyręczymy w kontaktach z organami Skarbowymi i ZUS. Usługi Forkas PRO Accounting to nowa jakość informacji, które pomogą Państwu zoptymalizować poziom kosztów oraz zwiększyć rentowność i efektywność działania przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Forkas PRO Accounting

Andrzej Worzała
Specjalizacja:
  • Prawo podatkowe,
  • Prawo pracy,
  • Organizacja i zarządzanie,
  • Audytor wewnętrzny systemów zarządzania jakością.

Andrzej Worzała

Główny księgowy, Specjalista ds. HR
Wiktoria Worzała
Specjalizacja:
  • Rachunkowość finansowa,
  • Rachunkowość podatkowa,
  • Rachunkowość zarządcza,
  • Audyt finansowy.

Wiktoria Stankiewicz

Główna księgowa

Jesteśmy stabilnym partnerem biznesowym. Reprezentujemy wykwalifikowaną, kompetentną i obowiązkową kadrę z poczuciem odpowiedzialności i pasją do pracy.

Zorientowani na Klientów dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zwiększając efektywność i konkurencyjność społeczności biznesowej,

którą tworzymy w oparciu o wzajemny szacunek, zaufanie, poparcie i poczucie bezpieczeństwa. – Dołącz do nas!

—Wiktoria Worzała

EnglishPolishSwedish